Prodlužování řas

Lash Lifting Nouveau Lashes 

Nouveau Lashes jsou semipermanentní řasy, které se aplikují metodou řasa na řasu, pro vytvoření přirozeného vzhledu.

Metoda Nouveau Lashes je zaměřena zejména na bezpečné aplikování řas, čímž se výrazně liší od jiných značek. Jednotlivé syntetické řasy jsou velmi pružné, tudíž jsou velmi lehké a proto nepřetěžují vlastní řasy, naše klientky nosí aplikované řasy několik let bez nutnosti „odpočinutí“ řas.

Nouveau Lashes mohou aplikovat pouze certifikované osoby, aby byla zaručena bezpečnost a kvalita.

Aplikace Nouveau Lashes

První aplikace Nouveau Lashes trvá zhruba 60-120 minut v závislosti na počtu aplikovaných řas (dle typu oka a počtu vlastních řas), aplikace je příjemná a bezbolestná, je třeba aby klientka přišla s nenalíčenýma očima. 48 hodin po aplikaci se na řasy nesmí dostat voda (ani pára či sníh), proto doporučujeme klientkách přijít s čerstvě umytými vlasy.

Doplnění Nouveau Lashes

Doplnění řas doporučujeme po 2-4 týdnech dle potřeb klientky, samozřejmě také v závislosti na rychlosti růstu řas. Doplnění trvá 30-60 minut dle počtu doplňovaných řas. Doplnění je možné provést pouze pokud klientka přijde bez nalíčených řas. 

Výživa na podporu růstu řas Beautyfullash

sérum pro růst řas beautyfullash

Tento unikátní výrobek je posilovač růstu přírodních řas.Tím klientka získá silnější základ pro aplikaci řes Nouveau Lashes a prodloužení může být výraznější, silnější a řasy delší a můžou být aplikovány na více řasách. Tento výrobek má efekt již po dvou až šesti týdnech každodenního jednoduchého užívání, aplikuje se jako tekutá linka, jeho používání je pro klientky velice jednoduché a pohodlné.

Ceník - Prodlužování řas

Nový set 2900 Kč
Nový set - exclusive 4500 Kč
Doplnění (max. po 4 týdnech) 500 Kč, exclusive 1000 Kč
Odstranění řas 200 Kč
Lash lifting 690 - 750 Kč
Sérum pro růst řas Beautyfullash 1490 Kč

nikola steinerováNikola Steinerová

Rezervace
telefon: +420 774 270 682
email: steinerova.nikola@seznam.cz

Služby Nikoly: Prodlužování řas, Lifting řas, Lymfatické masáže, Kavitace, Výživové poradenství